Rancho Juliana Villa
| Wi-Fi | Simbassäng Utomhusbassäng | Aktiviteter Biljardbord |
| Rökning Särskilt rökområde | Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
Rancho Juliana Villa Villa Del Mar med 1 sovrum, som ligger 3 km från Casino Coral Costa Caribe, erbjuder gästerna biljard. Den här villan, som har utsikt över trädgården, bjuder in gästerna att besöka Barcelo Capella Beach Resort, som ligger cirka 10 minuters bilfärd bort.
La Viva ligger 35 minuters bilresa från den här villan med 5 badrum, och Playa Hemingway finns cirka 2 km bort. Shoppingentusiaster kommer att uppskatta läget cirka 15 minuters bilfärd från Colmado Mar Azul mini-market.
Ett komplett kök samt te-/kaffebryggare, kylskåp och köksredskap erbjuds också på boendet.
- Lokala sevärdheter
- Dream Casino at Costa Caribe4564 km
- Casino Coral Costa Caribe3941 km
- Gift Shop The Playero2951 km
- Playa Hemingway2595 km
- Colmado Mar Azul mini-market2644 km
- Los Marlins golfbana4124 km
- Playa Real2987 km
- Barcelo Capella Beach Resort2963 km
- Aguamarina Lounge2749 km
- Flygplatser
- Santo Domingo Las Americas Flygplats39 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Särskilt rökområde
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
- 24-timmars säkerhet
Mat och drycker
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Trädgård
- Grill faciliteter
- Biljardbord
- Offentligt bad
På rummet
- Luftkonditionering
- Uteplats
- Terrass
- Trädgårdsmöbler
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Tvättmaskin
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
- Bordsspel
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i Rancho Juliana Villa?
Ja, Rancho Juliana Villa erbjuder Wi-Fi. - ❓
Erbjuder Rancho Juliana Villa ett kök?
Rancho Juliana Villa har ett komplett kök med te-/kaffebryggare, kylskåp och köksredskap. - ❓
Vilken utsikt erbjuds på Rancho Juliana Villa?
Utsikten över trädgården erbjuds till gästerna på Rancho Juliana Villa. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i semesterbostaden?
I semesterbostaden kan du utforska Villa Del Mars viktigaste landmärken, inklusive Casino Coral Costa Caribe (3 km), Barcelo Capella Beach Resort (3,1 km) och Playa Hemingway, som finns inom 10 minuters bilresa.